Співпраця з вчителями

Запрошуємо до співпраці вчителів та викладачів

Традиційними відкритими уроками у межах навчального кабінету з хімії чи біології учнів не здивуєш. А ось музейні уроки із застосуванням інтерактивних технологій відкривають нове бачення шкільних предметів та пробуджують інтерес до глибшого вивчення дисциплін, особливо природничого спрямування.

Наш інтерактивний музей із його атракційною атмосферою вже став вдалою платформою для проведення львівськими вчителями понад 200 інтегрованих шкільних уроків із хімії, біології, природознавства, математики, англійської та української мов, історії, географії, природознавства, основ здоров’я тощо, а також для 25 семінарів-презентацій для вчителів із різних областей України у рамках програм з обміну педагогічним досвідом.

Не один раз прослухали лекції у Таємного Аптекаря і студенти – майбутні фармацевти, лікарі, музеєзнавці, етнографи. А фото у нашому таємному підземеллі – новий тренд в оформленні пам’ятних альбомів випускників шкіл та вишів!

Якщо Ви зацікавились можливістю проведення відкритих уроків, лекцій, семінарів чи тематичної фотозйомки у приміщенні інтерактивного музею «D.S.Таємна аптека», звертайтесь одразу! Разом обговоримо можливості проведення такого заходу!

З питань співпраці просимо звертатися до керівника Інтерактивного музею D. S. Таємна аптека Іващишин Тетяни:
+38 067-370-56-98