Соціальні заходи Таємної Аптеки у червні

Соціальні заходи Таємної Аптеки у червні

У червні наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека продовжив дарувати приємні емоції та нові враження діткам, які були змушені тимчасово залишити свої домівки через війну росії проти України. Минулого місяця 18 маленьких дослідників нового і незвіданого скористались можливістю безкоштовно відвідати екскурсію «Дитячі історії». Ми дуже радіємо, що діти з Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської областей стають членами Таємного товариства!

Таємна аптека  рада співпраці з ГО «Турбота в дії» («Care in Action»), що дає можливість провести дитячу екскурсію для маленьких українців з прифронтових областей. Також дякуємо етнотабору «Ми з України» та Інноваційному дитячому простору «Світличка» за веселу компанію та спільну організацію цікавого дозвілля для діток.

А ще музей продовжує благодійну акцію, в рамках якої передає 10% прибутку від реалізації сувенірів у фонд «Повернись живим». У червні вдалось передати на потреби наших захисників ще 1210 грн. Всього за квітень, травень та червень  лише за допомогою наших відвідувачів ми зібрали 3825 грн. Кожна маленька дія – крок до перемоги!

Ми продовжуватимемо усі наші акції та заходи і у липні, тож Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *