Соціальний звіт за червень 2023

Соціальний звіт за червень 2023

У червні 2023 року Таємна аптека прийняла 1846 відвідувачів!

Цього місяця ми були раді вітати в нашому музеї 20 дітей зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщених осіб), які завітали до нас з Кіровоградщини (м. Кропивницький), Харківської області (м. Ізюм), Донеччини, Херсонщини.. Дітки відвідали наш музей безкоштовно!

Таємний Аптекар був радий бачити й іноземних гостей (зокрема з Канади), які відвідали нашу екскурсію англійською мовою.

На День захисту дітей Таємна аптека провела для усіх дітей екскурсії безкоштовно, такою акцією скористалися 138 дітей! Також в цей день Лабораторія Таємного Аптекаря завітала в Позитив-бібліотеку «Промінчик», що на вул. Личаківській у Львові.

Благочинні екскурсії та майстер-класи у червні ми провели для таких організацій як «Мій тато захищає Україну», ГО «Турбота в дії», «Хоуп. Юа», Дитячий християнський просвітницький центр «Лілея».

Окрім того, в музеї D.S. Таємна аптека діє акція, ініційована офісом туризму м. Львова, «Підвішена послуга», в рамках якої, можна придбати квиток на екскурсію соціально не захищеним верствам населення, та подарувати їм можливість відчути позитивні емоції під час екскурсії в D.S. Таємній аптеці.

За місяць червень Таємна аптека передала на підтримку ЗСУ у фонд «Повернись живим» –  5643 грн, нагадуємо, що акція «Частка від продажу сувенірів на ЗСУ» триває!

 

До зустрічі в D.S. Таємній аптеці!

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *