«Рік незламності» з Таємною Аптекою

«Рік незламності» з Таємною Аптекою

2022, безумовно, був одним із найскладніших й найважливіших в історії незалежної України й кожного її громадянина. Якщо українське ХІХ століття сучасні історики охрестили «довгим», то, мабуть 2022, назвуть «нескінченним». Як рік війни пережив інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека», що розташований на площі Соборній, 1 у Львові?

Захистити найменших – важливий обов’язок у часі війни, що взяло на себе українське суспільство, зокрема в тилу. Ми теж зробили акцент на соціальних заходах і поставили собі за мету проводити якомога більше безкоштовних екскурсій і майстер-класів у 2022 році – для тих, хто цього найбільше потребує.

Тільки у березні-травні інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека» безкоштовно відвідали понад 100 діток-переселенців – із Києва, Дніпра, Харкова, Миколаєва, Маріуполя, Краматорська. З-поміж них – підопічні Центру адаптації та реінтеграції «Оріяна +», громадської організації «Явір», навчально-реабілітаційного центру «Довіра».

Ми завше радіємо, коли діти з Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської, Київської областей мають можливість долучитись до нашого Таємного товариства. У часі літніх канікул у співпраці ГО «Care in Action – Турбота в Дії», етнотабором «Ми з України», Львівським Центром Реабілітації ІнвалідівЦентром реабілітації дитини та сім’ї «Майбутнє для дитини», а також дитячими бібліотеками Львова наш музей організував низку благочинних заходів, до яких долучилися понад 120 маленьких учасників. Зокрема, море позитивних емоцій викликав наш арт-терапевтичний майстер-клас «Україна як Сонечко», на якому дітки-переселенці створили колаж українського неба, зобразили нашу країну у вигляді Сонця і залишили на картинах свої мрії та побажання Україні.

У вересні наш інтерактивний музей почав співпрацювати з центром підтримки переселенців «Я-Маріуполь». Уже проведено кілька безкоштовних заходів для земляків із цього міста-героя. Будемо й надалі плекати цю співпрацю, адже маємо чимало позитивних відгуків про користь емоційного відпочинку і психологічної віднови у нашому атракційному підземеллі.

Загалом до Таємної аптеки у 2022 році завітали 4750 відвідувачів: близько 2200 дорослих, 1200 дітей різного віку та понад 100 дошкільнят, близько 120 пенсіонерів, понад 200 студентів. Нам вдалось провести 39 благочинних заходів, учасниками яких стали півтисячі людей різного віку, що опинились у складних обставинах життя.

У 2023 році хочемо розробити нові формати екскурсій, додати ще більше інтерактивної складової, плануємо поповнювати нашу сувенірну лінійку, а також продовжувати плідну співпрацю з громадськими організаціями, волонтерами, центрами підтримки переселенців, разом організовуючи благочинні заходи для тих, хто цього найбільше потребує.

Сподіваємось, що 2023 рік стане роком перемоги. У будь-якому разі, ми щодня будемо працювати, аби її наблизити. Наша сила, якою ми охоче ділимося з нашими гостями, – у небайдужості і нових знаннях!

Повна стаття на посиланням: https://tvoemisto.tv/exclusive/rik_nezlamnosti_yak_perezhyv_yogo_interaktyvnyy_muzey_ds_taiemna_apteka_142692.html?fbclid=IwAR14lMLNLw8qrt3LT3MFU1Z5frI6SuMTs3hCDeo6k7trqvmq3L9FQjx0xfI

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *