Соціальний звіт Таємної Аптека 2022

Соціальний звіт Таємної Аптека 2022

Попри надскладну ситуацію в Україні через повномасштабну російську агресію, у 2022 році Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» у Львові продовжував працювати та дарувати позитивні емоції львів’янам та гостям міста.

Упродовж 2022 року наш музей відвідали 4750 дорослих і маленьких гостей із різних куточків України: найчастіше до екскурсій та майстер-класів долучались мешканці Львова, Києва, Харкова, Дніпра, Черкас. Радіємо, що новими учасниками нашого Таємного аптечного товариства стали гості з Херсона, Миколаєва, Маріуполя, Донецька, Луганська. Загалом Таємну аптеку у 2022 році відвідали близько 2200 дорослих, 1200 дітей різного віку та понад 100 дошкільнят, близько 120 пенсіонерів, понад 200 студентів.

Від березня по червень усі дітки могли відвідати наш музей безоплатно. Донині у нашому інтерактивному музеї діє соціальна акція – дітки зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) мають право на безкоштовне відвідування нашого підземелля. Пишаємось, що змогли подарувати маленьку казку близько 250 діткам-переселенцям, що були змушені покинути власні домівки через війну в Україні.

Упродовж 2022 року Помічники Таємного Аптекаря намагались провести якомога більше безкоштовних подій – на місці та на виїзді. Відтак, нам вдалось організувати 39 благочинних заходів, презентацій, екскурсій та майстер-класів, учасниками яких стали понад півтисячі українців-ВПО. Ми були раді знайомству з благочинними та громадськими організаціями, які стали нам добрими друзями: ЯМаріуполь. ЛьвівНе будь байдужим!Турбота в Дії. Співпрацю продовжуємо!

Уже кілька місяців у Таємній Аптеці діє «Підвішена послуга», якою змогли скористатись близько 10 осіб. Це соціальна акція, яка передбачає, що кожен охочий може оплатити послугу чи товар у закладі і ними зможе скористатись будь-хто інший. Тому гості нашого музею завжди можуть підтримати інших українців, які хотіли б відвідати Таємну Аптеку, але не мають змоги це зробити.

Також впродовж 2022 року Таємна Аптека завдяки нашим відвідувачам змогла фінансово підтримати фонд «Повернись живим!» – до фонду на користь ЗСУ було надіслано частку від продажу сувенірів нашої Таємної крамнички у сумі 8500 грн.

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях!
Разом до перемоги!

Інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові, вхід через аптеку «D.S.» (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *